کارمندان رادیو معرفت گواهی‌نامه‌ی تخنیک صدا و تصویر دریافت کردند

کارمندان رادیو معرفت گواهی‌نامه‌ی تخنیک صدا و تصویر دریافت کردند

اعضای واحد سمعی و بصری، کارمندان رادیو معرفت و جمعی از کارآموزان در بخش رسانه، گواهی‌نامه‌ی تخنیک صدا و تصویر از موسسه‌ی گالو دریافت کردند.

یک‌شنبه ۱۲ حمل ۱۳۹۷ برابر با ۱ اپریل ۲۰۱۸، مسوولان و کارمندان واحد سمعی و بصری لیسه‌ی عالی معرفت، به شمول کارمندان و کار ورزان رادیو معرفت گواهینامه‌ی اداره‌ی USID AWDP, و موسسه گالو را به منظور تصدیق  تکمیل موفقانه‌ی ورکشاپ هفده روزه‌ی تخنیک صدا و تصویر (Video and Audio Techniques )، بدست آوردند.

این ورکشاپ تعلیمی و تخنیکی با عنوان (Video and Audio Techniques)  توسط اداره‌ی USAID با همکاری موسسه‌ی گالو، به هدف ارتقای ظرفیت و انکشاف مهارت کارمندان و کار ورزان رادیو معرفت در لیسه‌ی عالی معرفت دایر شده بود که در بخش‌ کارهای رسانه‌ای، از جمله خبر، گزارش، تولید برنامه، ویرایش صدا و تصویر  و سایر مهارت‌های رسانه‌ای در ماه دلو سال ۱۳۹۶ به مدت ۱۷ روز ادامه داشت. در این ورکشاپ هفده روزه مواردی چون ویرایش صدا در برنامه‌های Adobe Audition، Adobe Cool Edit، و Adobe Premier، و موضوعاتی مرتبط با کارهای تخنیکی در رسانه دنبال شد. همچنان کارهای امور تخنیکی از قبیل کار با دستگاه صدا و میکسر، تکنیک‌های عکاسی، نورپردازی، ویرایش ویدیو، آموزش اخلاق خبرنگاری، مهارت‌های گزارش‌نویسی، خبرنویسی، اسکریپت‌نویسی برای برنامه‌های رادیویی، تکنیک‌های مصاحبه، تحقیق، راپور دهی و ارایه‌ی سیمینار و همچنان چگونگی نگارش و تهیه فیچر در رسانه، نگارش سی وی، ایمیل و ساختن طرح برنامه‌های رادیویی از جمله مواردی بودند که توسط محترم رشید حسینی تدریس و ارایه شد.

امان الله قایمی زاده مسوول امور فنی و فرهنگی موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفتف در مراسم اهدای این گواهینامه‌ها در ادیتوریم فرانسیس دوسوزا، به نمایندگی از واحد سمعی و بصری لیسه‌ی عالی معرفت، از موسسه‌ی گالو و USAID و آقای رشید حسینی به‌خاطر همکاری در ارتقای ظرفیت کارهای رسانه‌ای در رادیو معرفت ابراز تشکری کرد و به دست‌آوردن گواهی‌نامه از USID را به کارمندان رادیو معرفت و کارمندان واحد سمعی و بصری را قابل ستایش خواند و ابراز امیدواری کرد که با افزودن تجربه‌های جدید در بخش‌های مختلف، کارها به صورت حرفه‌ای تر انجام شود.

رضا عزیزی


این صفحه را به اشتراک بگذارید:

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Print this page