در چشم‌هایم نفس بکش

ام‌البنین، هشتم الف دختران

۳۱ سنبله ۱۳۹۷

2208 بار


این صفحه را به اشتراک بگذارید:

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Print this page

زندگی سراسر جلوه‌ای از تصویر تو را برایم رقم می‌زند. هر سال، هر فصل، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه و هر ثانیه برایم تو را زنده می‌کند. هر سال که سال نو می‌آید، در آن سال آرزوی تو را برایم به ارمغان می‌آورد و هر فصلی که می‌آید، برایم خاطره‌هایی از تو را با خود می‌آورد. بهار بوی تازگی و سرسبزی است که عطر تو را دارد. تابستان گرمی خوشی با تو را به یاد می‌آورد. پاییز فصلی‌ست که درختان رو به مردن و زرد شدن می‌روند و قهر تو را برایم یادآوری می‌کند. در آخر زمستان سردی نگاه‌هایی که سرزنش‌گر کارهای خطاست، مرا در انزوای تنهایی با خود به سردی می‌کشاند.

این روزها به خوبی به هر طرف دنبال نشانه‌هایی می‌گردم. چشمانم به هر سو که می‌نگرد، نشانیِ از تو را در آنجا جست‌و‌جو می‌کند. می‌دانی بودن با تو حسرتی‌ست که در آرزوی با تو بودن هم نعمت بزرگ شده‌است. در آرزوهایم با خود زمزمه می‌کنم که، هنگامی کسی با تو باشد دنیا را دگرگون می‌کند. هنگامی کسی به تو فکر می‌کند، برنامه‌هایی برای خوش‌بختی با خود می‌سنجد؛ اما وقتی نبودن تو را می‌بیند همه نقش برآب می‌شود. نمی‌خواهم از این معنایی که در هستی خلق کرده‌ای چیزی نگویم. می‌گویم که زیبایی زندگی را فقط با تو بودن ایجاد و معنا می‌کند.

همه‌ می‌گویند، چشم‌ها همیشه گناه می‌کنند. من از این حرف‌ها گوش‌هایم پر شده‌است؛ اما نگاه کردن به تو هرچقدر که گناه باشد، همه را می‌پذیرم. دوست دارم خودم را در وادی گناه با تو بودن غرق کنم؛ چون گناهی با تو نعمتی دیگری‌ست که جهانم را معنای زیباتر می‌بخشد. اصلن گناه در برابر تو هیچ است. برای همین است که می‌خواهم همیشه گناه لحظه لحظه‌ی آرزوی تو را داشتن را با خود نفس بکشم.

همه می‌گویند، زندگی چون آب روانی‌ست که وقتی برود، دیگر بازگشتی ندارد، من فکر می‌کنم زندگی چرخش آرزوهای‌ست که مرا هر لحظه به یاد تو چشم‌انتظار خوش‌بختی می‌کند. برای من، چشم‌هایم نگین‌هایی شده‌است که هر دم نفس‌های تو را می‌تواند در هر لحظه‌ای شمار کند. تو در چشمان من نفس می‌کشی. من این را به خوبی می‌دانم؛ اما خودت هم اگر می‌فهمی بیا و با خودت در چشمانم نفس بکش!

می‌دانم به فکر این طرف‌ها نیستی؛ اما تو باید قدر لحظه‌های شاد در زندگی را بدانی. برای همین است که در پهلوی آرزوهای خودم، همیشه برایت آروزهای ناب آرزو می‌کنم.

خداوند همیشه چیزهای ناب و ستودنی آفریده‌است که یکی از آنها تو هستی که در برابر وجودت همه‌ی زیبایی‌های دنیا کم آورده‌است. چه می‌شود بیایی و همیشه در کنارم بمانی و در چشمانم نفس بکشی…!

 


نظرات:

واقعا متن عالی بود

توسط: سید حسین شاه سجادی

(سنبله ۳۱, ۱۳۹۷)


آفرین بر تو ای آینده ساز کشور
میشود این متن را ها با بهترین تخیلات و توهمات فانتزی با فرمت های بیشتر کنید
خوانندگان با خوانش این نوع متن های رومانی و افسانه یی انگیزه های مثبتی میگرد.
به امید موفقیت های بیشتر تان خواهرم

توسط: ثریا مهرزاده تلاش

(سنبله ۳۱, ۱۳۹۷)


عالی بود
خیلی قشنگ بود

توسط: علی رضا

(میزان ۳, ۱۳۹۷)


موفق باشی دوست عزیرم

توسط: مرضیه

(میزان ۳, ۱۳۹۷)


موفق باشی دوست عزیزم

توسط: مرضیه

(میزان ۳, ۱۳۹۷)


نظر شما چیست؟