مسابقه‌ی نویسندگی در معرفت برگزارشد

مسابقه‌ی نویسندگی در معرفت برگزارشد


مسابقه‌ی نویسندگی میان دانش‌آموزان لیسه‌ی عالی معرفت برگزار شد. معاونت پرورشی لیسه‌ی عالی معرفت، طی دو برنامه‌ی رقابتی میان دانش‌آموزان دختر و پسر، مسابقه‌ی نویسندگی راه‌اندازی کرد. این مسابقه که میان پایه‌های ابتدایی، متوسطه و لیسه برگزار شده‌بود، از هر صنف دو دانش‌آموز به عنوان اشتراک‌کننده در مسابقه شرکت داشتند.

آصف مهاجر معاون پرورشی لیسه‌ی عالی معرفت، هدف از برگزاری این مسابقه‌ی نویسندگی را شناسایی و رشد استعداد دانش‌آموزان در بخش نویسندگی عنوان کرد و خاطر نشان ساخت که بعد از بررسی نوشته‌ها، نوشته‌های برتر توسط هیات داوران انتخاب می‌شود و برای بهترین دسته‌نوشته‌ها در هر پایه جایزه داده خواهد شد.
در ادامه آقای مهاجر افزود: راه‌اندازی مسابقه‌ی نویسندگی در واقع به‌خاطر تشکیل گروه مطالعاتی و نویسندگی در معرفت دایر شده‌است که این گروه در آینده روی مسایل مهم کار خواهند کرد و در رابطه به مسایل آموزشی و فرهنگی ما شاهد فعالیت‌های موثر آنان خواهیم بود. به گفته‌‎ی آقای مهاجر گروهی که از اشتراک‌کنندگان مسابقه‌ی نویسندگی به عنوان نویسندگان برتر تشکیل می‌شوند به صورت منظم هر فصل نتیجه‌ی فعالیت‌های آنان در دست‌رس همگان قرار خواهند گرفت.

 


این صفحه را به اشتراک بگذارید:

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Print this page