جشن الفبا برگزار شد

جشن الفبا برگزار شد

۳ قوس ۱۳۹۷

بار


این صفحه را به اشتراک بگذارید:

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Print this page

صبح چهارشنبه ۲۳ عقرب ۱۳۹۷، لیسه‌ی عالی معرفت به مناسبت توانا شدن دانش‌آموزان پایه‌ی اول، به جوهر خواندن و نوشتن و نزدیک شدن آنان به فراغت از پایه‌ی اول، طی محفلی بزرگ‌داشت کرد. این محفل که به خاطر توانایی خواندن و نوشتن دانش‌آموزان صنف اول راه‌اندازی شده‌بود، با اجرای دانش‌آموزان پایه‌ی اول و با خوانش ترانه‌های الفبا، نمایش و قصه‌های آموزنده توسط این دانش‌آموزان همراه بود.

انور آسایی مدیر لیسه‌ی عالی معرفت، توانا شدن دانش‌آموزان پایه اول به خواندن و نوشتن را مبارک‌باد گفت و یادآور شد که حالا این دانش‌آموزان راه دانا شدن را با خواندن کتاب‌ها و نوشتن آنان در دفترچه‌های شان می‌توانند امیدبخش باشند.

در این برنامه مصاحبه‌ای که در کلاس‌های دانش‌آموزان پایه‌ی اول توسط معاونت پرورشی انجام شده‌بود، نیز نمایش داده شد که از آنها در مورد اهمیت کتاب، قلم و درس پرسیده شده‌بود.در ختم برنامه برای تمامی دانش‌آموزان پایه‌ی اول که موفقانه به ختم اولین سال تعلیمی شان نزدیک شده‌اند، تقدیرنامه اهدا شد که همراه با تقدیرنامه‌ها عکس‌های دسته‌جمعی از دانش‌آموزان با معلم مربوطه‌ی شان، به عنوان یک خاطره از صنف اول، نیز به آنان هدیه داده شد.

دانش‌آموزان پایه‌ی اول، حالا می‌توانند به خوبی بخوانند و بنویسند و برای درس‌های پایه‌ی دوم در سال آینده آمادگی بگیرند.

گفتنی‌ست که هرسال با ورود دانش‌آموزان پایه‌ی اول در لیسه‌ی عالی معرفت، جشنی با عنوان جشن شکوفه‌ها و در ختم سال تعلیمی به پاس توانا شدن این دانش‌آموزان به جوهر خواندن و نوشتن، جشن الفبا برگزار می‌شود.


متآسفیم، نظر دهی غیر فعال است.