جشن هم‌دلیِ معرفت برگزار شد

جشن هم‌دلیِ معرفت برگزار شد
زمان 1397/10/01
مکان لیسه‌ی عالی معرفت
برگزار کننده موسسه‌ی ارتقای ظرفیت مدنی معرفت

توضیحات:

شنبه ۱ جدی ۱۳۹۷ جشن هم‌دلی در معرفت برگزار شد. این جشن به مناسب ختم سال کاری در لیسه‌ی عالی معرفت، همه‌ساله برگزار می‌شود که هدف آن بازخوانی خاطره‌های شیرین در طول یک‌سال کاری در معرفت است.

این برنامه که بیش‌تر جنبه‌ی هم‌دلی میان کارمندان معرفت دارد، در فضای دوستانه و صمیمی، استادان خاطره می‌گویند، شعر دکلمه می‌کنند، فکاهی می‌گویند و موسیقی می‌نوازند.

استاد رویش با توجه به توانایی «انسان» از خاطره‌ی سفرش به کشور چین قصه کرد و فیلم کوتاهی از نمایش ورزشی از کشور چین به حاضرین نشان داد. ایشان خاطر نشان کرد، کشور چین به عنوان یک کشور ۱۶صد میلیونی نماد خوبی از نظم و پیش‌رفت است که به گفته‌ی ایشان ما هرکدام باید بکوشیم که حداقل یک‌بار به کشور چین سفر کنیم.

انور آسایی مدیر لیسه‌ی عالی معرفت از همه سپاس‌گزاری کرد و یادآور شد که یک‌سال زیبا و پر دستاورد را برای تمامی استادان و کارمندان معرفت مبارک‌باد گفت.

ذبیح‌الله مدبر معاون آموزشی نیز از خاطرات کاری یک‌سال گفت و یادآور شد که برنامه‌ی هم‌دلی فرصت خوبی‌ست، از دوستانی که در معرفت می‌مانند و یا هم می‌روند، از آنان سپاس‌گزاری شود و برای بعد از این هم‌چنان با دید دوستانه و روحیه‌ی هم‌کاری به هم‌دیگر نگرسته شود.

آصف مهاجر معاون پرورشی لیسه‌ی عالی معرفت نیز از لب‌خند و شادی سخن گفت و یادآور شد که برنامه‌ی هم‌دلی بهانه‌ی خوبی برای لب‌خند و شادی است که خستگی‌های یک‌سال کاری و فشارهای گوناگون را پاک می‌کند.

برنامه‌ی هم‌دلی با اجرای چند پارچه آهنگ با طبله و هارمونیه توسط عصمت نثار، مسوول موسیقی در معرفت و چند پارچه آهنگ با دمبوره توسط سرور احمدی به پایان رسید.

احمدعلی حسنی


این صفحه را به اشتراک بگذارید:

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Print this page